BodyFoodas privatumo politika.
Paskutinį kartą atnaujinta: Atnaujinta: 2023-06-22

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip „BodyFoodas” (toliau – Svetainė, „mes”, „mus” arba „mūsų”) renka, naudoja ir atskleidžia jūsų asmeninę informaciją, kai lankotės, naudojatės mūsų paslaugomis arba perkate iš https://BodyFoodas.lt/ (toliau – Svetainė) arba kitaip su mumis bendraujate (toliau kartu – Paslaugos). Šioje privatumo politikoje „jūs” ir „jūsų” reiškia jus, kaip Paslaugų naudotoją, nesvarbu, ar esate klientas, svetainės lankytojas, ar kitas asmuo, kurio informaciją surinkome pagal šią privatumo politiką.

Atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką. Naudodamiesi bet kuriomis Paslaugomis ir prieidami prie jų, sutinkate, kad jūsų informacija būtų renkama, naudojama ir atskleidžiama, kaip aprašyta šioje Privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šia Privatumo politika, nesinaudokite jokiomis Paslaugomis ir nesiekite jomis naudotis.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Kartais galime atnaujinti šią privatumo politiką, be kita ko, siekdami atspindėti savo praktikos pokyčius arba dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių. Pakeistą Privatumo politiką paskelbsime Svetainėje, atnaujinsime „Paskutinio atnaujinimo” datą ir imsimės visų kitų veiksmų, kurių reikalauja galiojantys įstatymai.

Kaip renkame ir naudojame jūsų asmeninę informaciją

Siekdami teikti Paslaugas, renkame ir per pastaruosius 12 mėnesių rinkome asmeninę informaciją apie jus iš įvairių šaltinių, kaip nurodyta toliau. Informacija, kurią renkame ir naudojame, skiriasi priklausomai nuo to, kaip su mumis bendraujate.

Be toliau nurodytų konkrečių naudojimo būdų, mes galime naudoti apie jus surinktą informaciją, kad bendrautume su jumis, teiktume Paslaugas, laikytumėmės bet kokių taikomų teisinių įsipareigojimų, užtikrintume taikytinų paslaugų teikimo sąlygų vykdymą ir saugotume ar gintume Paslaugas, savo teises ir savo naudotojų ar kitų asmenų teises.

Kokią asmeninę informaciją renkame

Asmeninės informacijos, kurią apie jus gauname, tipai priklauso nuo to, kaip sąveikaujate su mūsų Svetaine ir naudojatės mūsų Paslaugomis. Kai vartojame terminą „asmeninė informacija”, turime omenyje informaciją, kuri jus identifikuoja, yra su jumis susijusi, apibūdina ar gali būti su jumis susieta. Tolesniuose skyriuose aprašomos mūsų renkamos asmeninės informacijos kategorijos ir konkretūs jos tipai.

Informacija, kurią renkame tiesiogiai iš jūsų

Informacija, kurią jūs tiesiogiai pateikiate mums naudodamiesi mūsų Paslaugomis, gali būti tokia:

– Pagrindiniai kontaktiniai duomenys, įskaitant jūsų vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, el. pašto adresą.
– Užsakymo informacija, įskaitant jūsų vardą ir pavardę, sąskaitos išrašymo adresą, pristatymo adresą, mokėjimo patvirtinimą, el. pašto adresą, telefono numerį.
– Paskyros informacija, įskaitant jūsų vartotojo vardą, slaptažodį, saugumo klausimus.
– Pirkimo informacija, įskaitant prekes, kurias peržiūrėjote, įsidėjote į krepšelį arba įtraukėte į pageidavimų sąrašą.
– Klientų aptarnavimo informacija, įskaitant informaciją, kurią nusprendėte nurodyti bendraudami su mumis, pavyzdžiui, siųsdami žinutę per Paslaugas.

Kai kurios Paslaugų funkcijos gali reikalauti, kad tiesiogiai pateiktumėte mums tam tikrą informaciją apie save. Galite nuspręsti neteikti šios informacijos, tačiau tai gali sutrukdyti jums naudotis šiomis funkcijomis arba gauti prieigą prie jų.

Informacija, kurią renkame naudodami slapukus

Mes taip pat automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų sąveiką su Paslaugomis („Naudojimo duomenys”). Tam galime naudoti slapukus, pikselius ir panašias technologijas („Slapukai”). Naudojimo duomenys gali apimti informaciją apie tai, kaip prieinate prie mūsų Svetainės ir savo paskyros bei jomis naudojatės, įskaitant informaciją apie įrenginį, naršyklės informaciją, informaciją apie tinklo ryšį, jūsų IP adresą ir kitą informaciją apie jūsų sąveiką su Paslaugomis.

Informacija, kurią gauname iš trečiųjų šalių

Galiausiai informaciją apie jus galime gauti iš trečiųjų šalių, įskaitant pardavėjus ir paslaugų teikėjus, kurie gali rinkti informaciją mūsų vardu, pvz:

– mūsų Svetainę ir Paslaugas palaikančios įmonės, pvz., „Stripe”.
– Mūsų mokėjimų tvarkytojai, kurie renka mokėjimo informaciją (pvz., banko sąskaitą, kredito ar debeto kortelės informaciją, sąskaitos išrašymo adresą), kad galėtų apdoroti jūsų mokėjimus, kad įvykdytų jūsų užsakymus ir suteiktų jums produktus ar paslaugas, kurių prašėte, kad įvykdytų mūsų sutartį su jumis.
– Kai lankotės mūsų Svetainėje, atidarote ar spustelėjate mūsų siunčiamus el. laiškus arba sąveikaujate su mūsų Paslaugomis ar reklamomis, mes arba trečiosios šalys, su kuriomis bendradarbiaujame, galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją, naudodami internetines sekimo technologijas, pavyzdžiui, pikselius, žiniatinklio švyturėlius, programinės įrangos kūrėjų rinkinius, trečiųjų šalių bibliotekas ir slapukus.

Bet kokia informacija, kurią gauname iš trečiųjų šalių, bus tvarkoma pagal šią privatumo politiką. Mes neatsakome ir nesame atsakingi už trečiųjų šalių mums pateiktos informacijos tikslumą ir neatsakome už trečiųjų šalių politiką ar praktiką. Daugiau informacijos žr. toliau esančiame skyriuje „Trečiųjų šalių interneto svetainės ir nuorodos”.

Kaip naudojame jūsų asmeninę informaciją

– Produktų ir paslaugų teikimas. Jūsų asmeninę informaciją naudojame, kad galėtume teikti jums Paslaugas ir vykdyti su jumis sudarytą sutartį, įskaitant jūsų mokėjimų tvarkymą, užsakymų vykdymą, pranešimų, susijusių su jūsų paskyra, pirkimais, grąžinimais, mainais ar kitais sandoriais, siuntimą, paskyros kūrimą, tvarkymą ir kitokį valdymą, siuntimo organizavimą, bet kokių grąžinimų ir mainų palengvinimą ir galimybę skelbti atsiliepimus.
– Rinkodara ir reklama. Jūsų asmeninę informaciją naudojame rinkodaros ir reklamos tikslais, pavyzdžiui, siųsdami rinkodaros, reklamos ir reklaminius pranešimus el. paštu, trumpąja žinute ar paštu ir rodydami jums produktų ar paslaugų reklamą. Tai gali apimti jūsų asmeninės informacijos naudojimą siekiant geriau pritaikyti Paslaugas ir reklamą mūsų Svetainėje ir kitose svetainėse.
– Saugumas ir sukčiavimo prevencija. Jūsų asmeninę informaciją naudojame siekdami aptikti, ištirti ar imtis veiksmų, susijusių su galima sukčiavimo, neteisėta ar kenkėjiška veikla. Jei nusprendėte naudotis Paslaugomis ir užregistravote paskyrą, esate atsakingi už tai, kad jūsų paskyros duomenys būtų saugūs. Labai rekomenduojame nesidalyti savo vartotojo vardu, slaptažodžiu ar kitais prieigos duomenimis su niekuo kitu. Jei manote, kad jūsų paskyra buvo pažeista, nedelsdami susisiekite su mumis.
– Bendravimas su jumis. Jūsų asmeninę informaciją naudojame siekdami teikti jums klientų aptarnavimo paslaugas ir tobulinti savo Paslaugas. Tai yra mūsų teisėtas interesas, kad galėtume į jus reaguoti, teikti jums veiksmingas paslaugas ir palaikyti verslo santykius su jumis.

Slapukai

Kaip ir daugelyje kitų svetainių, savo Svetainėje naudojame Slapukus. Konkrečios informacijos apie mūsų naudojamus Slapukus, susijusius su mūsų parduotuvės maitinimu naudojant „WordPress”, rasite https://wordpress.org/about/privacy/cookies/. Naudojame Slapukus, kad galėtume valdyti ir tobulinti savo Svetainę ir Paslaugas (įskaitant jūsų veiksmų ir nuostatų įsiminimą), vykdyti analizę ir geriau suprasti naudotojų sąveiką su Paslaugomis (mūsų teisėtais interesais administruoti, tobulinti ir optimizuoti Paslaugas). Taip pat galime leisti trečiosioms šalims ir paslaugų teikėjams naudoti Slapukus mūsų Svetainėje, kad geriau pritaikytume paslaugas, produktus ir reklamą mūsų Svetainėje ir kitose svetainėse.

Dauguma naršyklių automatiškai priima Slapukus pagal numatytuosius nustatymus, tačiau galite nustatyti, kad naršyklė pašalintų arba atmestų Slapukus, naudodami naršyklės valdiklius. Atminkite, kad Slapukų pašalinimas arba blokavimas gali neigiamai paveikti jūsų naudotojo patirtį ir dėl to kai kurios Paslaugos, įskaitant tam tikras funkcijas ir bendrą funkcionalumą, gali veikti neteisingai arba būti nebeprieinamos. Be to, blokuojant Slapukus gali nepavykti visiškai užkirsti kelio tam, kaip mes dalijamės informacija su trečiosiomis šalimis, pavyzdžiui, mūsų reklamos partneriais.

Kaip atskleidžiame asmeninę informaciją

Tam tikromis aplinkybėmis galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims teisėtais tikslais, laikydamiesi šios privatumo politikos. Tokios aplinkybės gali būti:

– su pardavėjais ar kitomis trečiosiomis šalimis, kurios teikia paslaugas mūsų vardu (pvz., IT valdymas, mokėjimų apdorojimas, duomenų analizė, klientų aptarnavimas, debesų saugykla, vykdymas ir siuntimas).
– Su verslo ir rinkodaros partneriais, įskaitant „WordPress”, siekiant teikti jums paslaugas ir reklamuoti. Mūsų verslo ir rinkodaros partneriai naudos jūsų informaciją pagal savo privatumo pranešimus.
– Kai nurodote, prašote mūsų arba kitaip sutinkate, kad atskleistume tam tikrą informaciją trečiosioms šalims, pavyzdžiui, kad išsiųstume jums produktus arba naudodamiesi socialinės žiniasklaidos valdikliais ar prisijungimo integracija, gavę jūsų sutikimą.
– Su mūsų filialais ar kitais mūsų įmonių grupės nariais, esant mūsų teisėtiems interesams sėkmingai vykdyti verslą.
– Dėl verslo sandorio, pavyzdžiui, susijungimo ar bankroto, kad įvykdytume visus taikomus teisinius įsipareigojimus (įskaitant atsakymą į teismo šaukimus, kratos orderius ir panašius prašymus), kad užtikrintume visų taikomų paslaugų teikimo sąlygų vykdymą ir kad apsaugotume ar apgintume Paslaugas, savo teises ir mūsų naudotojų ar kitų asmenų teises.

Per pastaruosius 12 mėnesių atskleidėme toliau nurodytų kategorijų asmeninę informaciją ir neskelbtiną asmeninę informaciją (pažymėtą *) apie naudotojus tikslais, nurodytais pirmiau esančiuose skyriuose „Kaip renkame ir naudojame jūsų asmeninę informaciją” ir „Kaip atskleidžiame asmeninę informaciją”:

Kategorija:

– Identifikatoriai, pavyzdžiui, pagrindiniai kontaktiniai duomenys ir tam tikra užsakymo bei sąskaitos informacija
– Komercinė informacija, pavyzdžiui, užsakymo informacija, informacija apie apsipirkimą ir klientų aptarnavimo informacija
– Veikla internete ar kitame panašiame tinkle, pavyzdžiui, naudojimo duomenys

Gavėjų kategorijos:

– Pardavėjai ir trečiosios šalys, kurios teikia paslaugas mūsų vardu (pavyzdžiui, interneto paslaugų teikėjai, mokėjimų tvarkytojai, vykdymo partneriai, klientų aptarnavimo partneriai ir duomenų analizės paslaugų teikėjai)
– Verslo ir rinkodaros partneriai
– Partneriai

Mes nenaudojame ir neatskleidžiame neskelbtinos asmeninės informacijos, kad galėtume daryti išvadas apie jūsų savybes.

Per pastaruosius 12 mėnesių „pardavėme” ir „dalijomės” (kaip šios sąvokos apibrėžtos galiojančiuose teisės aktuose) asmenine informacija, kad galėtume dalyvauti reklamos ir rinkodaros veikloje, kaip nurodyta toliau.

Asmeninės informacijos kategorija

– Identifikatoriai, pavyzdžiui, pagrindiniai kontaktiniai duomenys ir tam tikra užsakymo bei sąskaitos informacija
– Komercinė informacija, pavyzdžiui, įrašai apie įsigytus produktus ar paslaugas ir apsipirkimo informacija
– Interneto ar kito panašaus tinklo veikla, pavyzdžiui, naudojimo duomenys

Gavėjų kategorijos

– Verslo ir rinkodaros partneriai

Naudotojo sukurtas turinys

Naudodamiesi Paslaugomis galite skelbti produktų apžvalgas ir kitą naudotojo sukurtą turinį. Jei nuspręsite pateikti naudotojo sukurtą turinį bet kurioje viešoje Paslaugų srityje, šis turinys bus viešas ir prieinamas bet kam.

Mes nekontroliuojame, kas turės prieigą prie informacijos, kurią nusprendėte pateikti kitiems, ir negalime užtikrinti, kad šalys, turinčios prieigą prie tokios informacijos, gerbs jūsų privatumą ar užtikrins jos saugumą. Mes neatsakome už jokios viešai skelbiamos informacijos privatumą ar saugumą, taip pat už bet kokios informacijos, kurią atskleidžiate ar gaunate iš trečiųjų šalių, tikslumą, naudojimą ar netinkamą naudojimą.

Trečiųjų šalių svetainės ir nuorodos

Mūsų Svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į trečiųjų šalių valdomas svetaines ar kitas interneto platformas. Jei sekate nuorodas į svetaines, kurios nėra su mumis susijusios ar mūsų kontroliuojamos, turėtumėte peržiūrėti jų privatumo ir saugumo politiką bei kitas sąlygas. Mes negarantuojame ir neatsakome už tokių svetainių privatumą ar saugumą, įskaitant šiose svetainėse esančios informacijos tikslumą, išsamumą ar patikimumą. Informaciją, kurią pateikiate viešose ar pusiau viešose vietose, įskaitant informaciją, kuria dalijatės trečiųjų šalių socialinių tinklų platformose, taip pat gali matyti kiti Paslaugų naudotojai ir (arba) tų trečiųjų šalių platformų naudotojai, neribojant jos naudojimo mums ar trečiajai šaliai. Tokių nuorodų įtraukimas iš mūsų pusės savaime nereiškia, kad mes pritariame tokių platformų turiniui arba jų savininkams ar operatoriams, išskyrus Paslaugose atskleistus atvejus.

Vaikų duomenys

Paslaugos neskirtos naudoti vaikams, ir mes sąmoningai nerenkame jokios asmeninės informacijos apie vaikus. Jei esate vaiko, kuris mums pateikė savo asmeninę informaciją, tėvai arba globėjai, galite susisiekti su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis ir paprašyti ją ištrinti.

Šios privatumo politikos įsigaliojimo dieną neturime faktinių žinių, kad „dalijamės” ar „parduodame” (kaip šios sąvokos apibrėžtos galiojančiuose teisės aktuose) jaunesnių nei 16 metų asmenų asmeninę informaciją.

Jūsų informacijos saugumas ir saugojimas

Atminkite, kad jokios saugumo priemonės nėra tobulos ar neįveikiamos, todėl negalime garantuoti „tobulo saugumo”. Be to, bet kokia jūsų mums siunčiama informacija gali būti nesaugi ją perduodant. Rekomenduojame nesinaudoti nesaugiais kanalais perduodant mums jautrią ar konfidencialią informaciją.

Kiek laiko saugosime jūsų asmeninę informaciją, priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, nuo to, ar informacija mums reikalinga jūsų paskyrai tvarkyti, Paslaugoms teikti, teisiniams įsipareigojimams vykdyti, ginčams spręsti arba kitoms taikomoms sutartims ir taisyklėms įgyvendinti.

Jūsų teisės ir pasirinkimai

Priklausomai nuo to, kur gyvenate, galite turėti kai kurias arba visas toliau išvardytas teises, susijusias su jūsų asmenine informacija. Tačiau šios teisės nėra absoliučios, jos gali būti taikomos tik tam tikromis aplinkybėmis, o tam tikrais atvejais mes galime atmesti jūsų prašymą, kaip leidžiama pagal įstatymus.

– Teisė susipažinti / žinoti. Galite turėti teisę prašyti prieigos prie mūsų turimos asmeninės informacijos apie jus, įskaitant išsamią informaciją, susijusią su būdais, kuriais naudojame ir dalijamės jūsų informacija.
– Teisė ištrinti. Galite turėti teisę prašyti, kad ištrintume apie jus saugomą asmeninę informaciją.
– Teisė ištaisyti. Galite turėti teisę prašyti, kad ištaisytume netikslią asmeninę informaciją, kurią saugome apie jus.
– Teisė į perkėlimą. Tam tikromis aplinkybėmis ir su tam tikromis išimtimis galite turėti teisę gauti mūsų saugomos asmeninės informacijos apie jus kopiją ir prašyti, kad ją perduotume trečiajai šaliai.
– Teisė atsisakyti pardavimo ar dalijimosi arba tikslinės reklamos. Galite turėti teisę nurodyti mums „neparduoti” ar „nesidalyti” jūsų asmenine informacija arba atsisakyti tvarkyti jūsų asmeninę informaciją tikslais, kurie laikomi „tiksline reklama”, kaip apibrėžta taikomuose privatumo įstatymuose. Atkreipkite dėmesį, kad jei apsilankysite mūsų Svetainėje su įjungtu Pasaulinės privatumo kontrolės atsisakymo pirmenybės signalu, priklausomai nuo to, kur esate, mes tai automatiškai traktuosime kaip prašymą atsisakyti „parduoti” ar „dalytis” informacija apie įrenginį ir naršyklę, kurią naudojate lankydamiesi Svetainėje.
– Teisė apriboti ir (arba) atsisakyti jautrios asmeninės informacijos naudojimo ir atskleidimo. Galite turėti teisę nurodyti mums apriboti neskelbtinos asmeninės informacijos naudojimą ir (arba) atskleidimą tik iki to, kas būtina Paslaugoms teikti arba prekėms teikti, kurių pagrįstai tikisi vidutinis asmuo.
– Duomenų tvarkymo apribojimas: Galite turėti teisę prašyti mūsų sustabdyti arba apriboti asmeninės informacijos tvarkymą.
– Sutikimo atšaukimas: Jei tvarkydami jūsų asmeninę informaciją remiamės sutikimu, galite turėti teisę atšaukti šį sutikimą.
– Apeliacija: Galite turėti teisę apskųsti mūsų sprendimą, jei atsisakome tvarkyti jūsų prašymą. Tai galite padaryti tiesiogiai atsakydami į mūsų atsisakymą.
– Komunikacijos pageidavimų tvarkymas: Mes galime siųsti jums reklaminius el. laiškus, o jūs galite bet kada atsisakyti jų gavimo, pasinaudoję jums siunčiamuose el. laiškuose rodoma prenumeratos atsisakymo parinktimi. Jei atsisakysite, vis tiek galime siųsti jums nereklaminius el. laiškus, pavyzdžiui, apie jūsų paskyrą ar atliktus užsakymus.

Galite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, kai tai nurodyta mūsų svetainėje arba susisiekę su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis.

Mes jūsų nediskriminuosime už naudojimąsi bet kuria iš šių teisių. Prieš pateikdami esminį atsakymą į užklausą, mums gali prireikti iš jūsų surinkti informaciją, kad patikrintume jūsų tapatybę, pavyzdžiui, jūsų el. pašto adresą arba paskyros informaciją. Pagal galiojančius įstatymus galite paskirti įgaliotąjį atstovą, kuris jūsų vardu pateiktų prašymus, kad galėtumėte pasinaudoti savo teisėmis. Prieš priimdami tokį atstovo prašymą, mes reikalausime, kad atstovas pateiktų įrodymą, jog įgaliojote jį veikti jūsų vardu, ir mums gali prireikti, kad savo tapatybę patvirtintumėte tiesiogiai su mumis. Į jūsų prašymą atsakysime laiku, kaip reikalaujama pagal galiojančius įstatymus.

Skundai

Jei turite nusiskundimų dėl to, kaip tvarkome jūsų asmeninę informaciją, susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis. Jei jūsų netenkina mūsų atsakymas į jūsų skundą, priklausomai nuo to, kur gyvenate, galite turėti teisę apskųsti mūsų sprendimą susisiekę su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis arba pateikti skundą vietos duomenų apsaugos institucijai.

Tarptautiniai naudotojai

Atkreipkite dėmesį, kad jūsų asmeninę informaciją galime perduoti, saugoti ir tvarkyti už šalies, kurioje gyvenate, ribų, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas. Jūsų asmeninę informaciją taip pat tvarko šių šalių darbuotojai ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjai bei partneriai.
Jei jūsų asmeninę informaciją perduodame už Europos ribų, remsimės pripažintais duomenų perdavimo mechanizmais, tokiais kaip Europos Komisijos standartinės sutarčių sąlygos, arba bet kokiomis lygiavertėmis sutartimis, kurias atitinkamai išleido atitinkama Jungtinės Karalystės kompetentinga institucija, išskyrus atvejus, kai duomenys perduodami į šalį, kuri, kaip nustatyta, užtikrina tinkamą apsaugos lygį.

Susisiekite

Jei turite klausimų apie mūsų privatumo praktiką ar šią privatumo politiką arba jei norite pasinaudoti bet kuria iš jums prieinamų teisių, skambinkite +37068212563 arba rašykite mums el. paštu info@bodyfoodas.lt

BODYFOODAS veikla – maisto papildų sveikatai, sportui, lieknėjimui prekyba tiek internetinėje parduotuvėje, tiek fizinėse parduotuvėse Kretingoje Norfa prekybos centre (Šventosios g.25H), Telšiuose: Sedos g. 34a bei internetinės parduotuvės sandėlis Palangoje, Malūno g. 4, 2 aukštas.

Visos teisės saugomos © Bodyfoodas.lt 2023
Sukūrė: SharkLinker.

PIRKINIŲ KREPŠELIS

0
image/svg+xml

Prekių krepšelyje nėra.

Tęsti apsipirkimą