Prekių grąžinimas vykdomas vadovaujantis 2001 m. birželio 29d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr.217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo.“

Jei prekę norite grąžinti dėl mūsų kaltės (gavote ne tai, ką užsisakėte) susisiekite su mumis kontaktuose nurodytų tel. ar el. paštu. Tuomet suderinsime su Jumis tolimesnius veiksmus: išsiųsime analogišką prekę arba grąžinsime pinigus.

Prekes, kurių pirkėjui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis, komplektacija ar dėl kitų priežasčių, nesusijusių su Pardavėjo kalte, tik tuo atveju, jei nepažeista originali pakuotė, pakeisime arba priimsime atgal per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos. Prekių pristatymo išlaidos negrąžinamos. Nepatikusias prekes jūs (Pirkėjas) turėsite grąžinti savo transportu arba apmokėti grąžinimo išlaidas. Tai galioja produktams, kurie yra ne maisto papildai (gertuvė ir pan.).

Pirkėjas neturi teisės grąžinti šių prekių: kokybiškų maisto produktų, įskaitant maisto papildus; kokybiškų prekių, kuriomis Pirkėjas naudojosi, jas sugadino, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų Pirkėjo  atliktų veiksmų prekės prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekių, kitų prekių, kurias Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

Kreipkitės visais atvejais, atrasime kompromisą 🙂

BODYFOODAS veikla – maisto papildų sveikatai, sportui, lieknėjimui prekyba tiek internetinėje parduotuvėje, tiek fizinėse parduotuvėse Kretingoje Norfa prekybos centre (Šventosios g.25H), Telšiuose: Sedos g. 34a bei internetinės parduotuvės sandėlis Palangoje, Malūno g. 4, 2 aukštas.

Visos teisės saugomos © Bodyfoodas.lt 2023
Sukūrė: SharkLinker.

PIRKINIŲ KREPŠELIS

0
image/svg+xml

Prekių krepšelyje nėra.

Tęsti apsipirkimą